Теплоозберігаюча плівка - бюджетний ваіант для збереження затишку в домівці 

Для того, щоб Ваша домівка лишалася в теплі навіть у найсуворіші морози, важливо подбати про її утеплення заздалегідь. Для того, щоб створення затишку та комфорту у Вашій домівці обійшлося Вам недорого - плівка для утеплення вікон купити недорого ставне в нагоді.

Оскільки використання потрійного скла чи інших способів утеплення обходиться недешево –теплозберігаюча плівка з нашого магазину «Кратус» справляється з утриманням тепла в домівці не гірше. Та і вийде значно дешевше. Ви зможете зберегти свої кошти на опаленні в зимовий сезон і на кондиціонуванні в літній.

Окрім ідеального відсікання тепла, коли в деяких випадках усередині приміщення залишається до 90% теплової енергії, наша плівка не пропускає зайвий ультрафіолет, що не дає приміщенню перегріватися, при цьому сонячні промені не можуть нашкодити.  Наша теплозберігаюча плівка має ідеальну прозорість, надзвичайно низький коефіцієнт теплопередачі, низьку статичність (не збирає пил), високу ефективність використання як взимку, так і влітку, ще й за низькою ціною.

Продовжимо про прозорість. Вікно залишається прозорим і після використання плівки та виглядає естетично. Товар не має дзеркального відображення. Вікно залишається прозорим і після використання плівки.

При використанні цієї диво-плівки повністю виключено утворення конденсату і льоду на склі з боку кімнати.

Отже, принцип дії даного матеріалу полягає в тому, що при нанесенні на скло він починає  , не пропускаючи інфрачервоні і ультрафіолетові хвилі. При цьому теплозберігаюча віконна плівка відмінно проводить видиме світло, не порушуючи рівень освітленості.

В результаті таких фізичних властивостей, матеріал не дозволяє виходити тепловому випромінюванню з приміщення, зберігаючи його всередині, збільшуючи нагрівання.

На підставі  вищеподаного тексту, можна зробити висновок про те, що спеціальна плівка має цілий ряд переваг та варта того, щоби її придбати. Завдяки згаданим характеристикам, енергозберігаюча плівка теплоізоляційна є перешкодою для виходу енергії тепла з кімнати. При цьому підтримується комфортна і затишна температура.

Хочемо звернути Вашу увагу, що всі товари нашого магазину «Кратус» мають високу якість та низьку ціну. Доставку здійснюємо по всій території України "Новою Поштою", по Києву кур'єром "Нової Пошти" (вартість доставки від 70 грн. в залежності від Вашого місця розташування, вартості і габаритів товару). Для того, щоб отримати відповідь на будь-яке питання щодо товару чи отримати допомогу в оформленні замовлення – зателефонуйте  аб напишіть нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!