Пошиття подушок для меблів з піддонів — зручний спосіб оновити меблі!

Дедалі частіше на вулицях міста, літніх терасах кафе і ресторанів, в різних закладах і будинках з’являються оригінальні меблі з піддонів. Це пояснюється тим, що такі меблі поєднують в собі практичність, низьку вартість і стиль.

Загалом первинне призначення дерев'яних піддонів — транспортування вантажів. Сьогодні ж за допомогою інструментів та продумавши оригінальний дизайн можна створити з піддонів стильні предмети інтер'єру.

У виробництві піддонів, які стануть основою ваших меблів, використовується суха стругана дошка і брус — матеріали, доступні практично кожному. При цьому дерево покривають спеціальною олією, яка захищає меблі від зовнішніх впливів довкілля, що забезпечує тривалу їх експлуатацію не тільки в приміщенні.

Наступний етап виготовлення передбачає створення м’якої обшивки. Для цього відмінно підійде поролон, попередньо обтягнутий тканиною.

Широка палітра кольорів і фактури матеріалів для виготовлення поролонових подушок і матраців для меблів з піддонів перетворює такі дивани та крісла не тільки в оригінальні, стильні і недорогі предмети інтер’єру, а й по-справжньому зручні меблі для комфортного відпочинку.

Багато людей віддають перевагу ліжкам з палет в спальню, диванчикам та кріслам з піддонів на балкони і в офіси, диванам-кушеткам, які підійдуть і для спальні, і для веранди, і для будь-якого іншого приміщення.

Проста основа для сидіння та спинки, зверху м'які подушки — і диван чи крісло готові. З великою кількістю подушок така конструкція стане затишною зоною для Вашого відпочинку.

Обравши пошиття подушок для меблів на замовлення, Ви маєте змогу визначити потрібний Вам розмір, замовити знімні чохли, які полегшать завдання догляду за їх чистотою. Тканини можуть бути різного плану — водовідштовхувальні, різні шкірозамінники, велюр і т. п. Також Ви можете обрати наповнювач за Вашими побажаннями чи бюджетними можливостями: синтепух (халофайбер), поролон, синтепон.

На кожному етапі можна як заощадити, так і додати подушкам оригінальності та неповторності. Піддони можна пофарбувати в колір подушок, і тоді вони зовсім не будуть виділятися.

Ательє «Кратус» пропонує швидке і якісне пошиття подушок та матраців для меблів. У нас Ви можете обрати все: від кольору та розміру до наповнювача та оббивки. Такі подушки та матраци стануть не лише окрасою нових меблів, а й чудовою альтернативою реконструкції старих. Пошиття подушок та матраців на замовлення в нашому ательє — дуже зручний спосіб оновити меблі при мінімальних витратах.

«Кратус» — товари на замовлення перевіреної якості за приємними цінами.