Конструктори типу Лего — найкращий спосіб спільного проведення часу з дітьми!

Інколи батькам варто відкласти вирішення своїх проблем на роботі та в побуті і приділити час іграм з малечею.

Ігри - це не просто забавки, ігровий процес - один з найлегших способів заохотити дитину до навчання і розвитку, сформувати впевненість у собі, навчити шукати шляхи вирішення поставлених завдань.

Якщо Ви шукаєте сімейну гру, то конструктори типу Лего - це те, що Вам потрібно! Тут фантазія не обмежується нічим, у спільній грі з батьками можна створити щось дійсно неймовірне - це допоможе дітям розвивати уяву, моторику та проявляти творчі нахили. Ваша готовність надати їм роль лідера зміцнить їх почуття впевненості.

Завдяки такій спільній грі діти вчаться спілкуватись. Дитині цікаво дізнатися все про нові предмети, і батьки, збираючи разом конструкцію, допоможуть їм в цьому.

Граючись, дитина розвиває уяву, втілює фантазії в реальність, прораховуючи свої кроки та можливі комбінації. Підрахунок кількості деталей, поділ цілого на частини, додавання різних кількостей деталей відкриє у дитині розуміння чисел.

Конструктори типу Лего - це іграшки, які майже не мають вікового обмеження. Серед цього асортименту легко знайти ту саму заповітну коробочку і для дво-, трирічного малюка, і для підлітка, у якого вже є свої захоплення, вподобання та улюблені персонажі. Розміри деталей підбираються згідно віковим категоріям. Всі елементи з округленими куточками, гострі елементи відсутні, що убезпечує дитину від травм.

При створенні конструкторів обов'язково враховуються особливості дитячого сприйняття світу, тому гладкі цеглинки покриті фарбою різних яскравих насичених кольорів. Набори забезпечені виразними і докладними інструкціями. Кріплення з'єднуються між собою дуже легко й просто, без застосування жодних клейких сумішей, а конструкції виходять дуже міцними, стійкими.

Конструктори типу Лего особливі ще й тим, що є серії як для хлопчиків, так і для дівчаток. Набори супергероїв для любителів всього космічно-фантастичного та для сміливих ніндзя-воїнів дозволять хлопчику вирішити, хто переможе в боротьбі сил добра і зла в світі мрій. Орієнтовані на дівчаток набори - це маленькі прекрасні принцеси та русалки з їх каретами, замками, палацами і веселими пригодами, найчастіше за мотивами мультфільмів «Дісней». Вибирайте набір залежно від того, який улюблений персонаж у дитини. Це буде стовідсоткове влучання.

Широкий вибір конструкторів типу Лего Ви знайдете в каталозі товарів інтернет-магазину "Кратус". У нас все тільки найкраще для Вашого дозвілля з дитиною.